[vc_row][vc_column][woodmart_title align=”right” woodmart_css_id=”60f527291c7d7″ title=”درباره ما” woodmart_empty_space=”” title_width=”100″][vc_column_text woodmart_inline=”no” text_larger=”no”]

مجموعه { اصول الدینی } فعالیت خود را از سال 1332 خورشیدی در زمینه مصالح ساختمانی در شهر اردبیل  آغاز نمود. از همان ابتدا فعالیت مجموعه بصورت بازرگانی و پخش مصالح ساختمانی در منطقه شمال غرب ایران بنا نهاده شد و در کوتاه ترین زمان به بزرگترین مجموعه فروش مصالح ساختمانی در منطقه تبدیل شد. از سال 1386  مجموعه  اصول الدینی تصمیم به فروش سنگ های تزئینی نمود و توانست در  کوتاهترین زمان به بزرگترین فروشگاه سنگ های تزئینی در شمالغرب کشور تبدیل شود و با برند { OSOULEDINI } از سال 1389 با صادرات محصولات در سطح جهانی به عنوان یک بازرگانی معتبر مطرح شود.

 این مجموعه در سال 1392 با ثبت برند { آرت ویل – ARTWIL } و با شیوه های مطالعه ، تحقیق و توسعه R&D  توانست قوی تر از همیشه در بازار های جهانی حضور داشته باشد و با تولید محصولات سنگ های تزئینی با بالاترین استاندارد ها و تامین مواد اولیه با کیفیت ، برش های دقیق و مونتاژ قطعات با نهایت دقت و ظرافت و با بسته بندی شیک و مقاوم به یکی از با کیفیت ترین تامین کنندگان سنگ های تزئینی موزائیکی در سطح جهانی تبدیل شود .

” آرت ویل” از سال 2016 توانسته است برای اولین بار در ایران اقدام به طلاکاری بر روی سنگ های ساختمانی و تولید سنگ های طبیعی با آبکاری طلایی نموده و با نام ” سری گلد ” به بازارهای جهانی عرضه نماید. این محصولات در مقایسه با محصولات مشابه قدیمی ( طلاکوب و ورق طلا ) دارای کیفیت بینظیر، درخشندگی فوق العاده و مقاومت بالاتر در مقابل شوینده ها و شستشو میباشد.

همچنین عرضه نسل جدید سنگ های لوکس ساختمانی با نام ” سری آرک” که با استفاده از تکنولوژی CNC و WATERJET همراه با تکنولوژی آبکاری آرت ویل ، تحولی بزرگ در صنعت سنگ های دکوراتیو ساختمانی ایجاد کرده است

آرت ویل از ابتدای فعالیت خود سعی کرده محصولاتی خاص و اختصاصی تولید نماید که مشابه آن دربازار وجود نداشته باشد. طرح های نو، بدیع و پیشگامانه با تکنولوژی های جدید و گاها اختصاصی (مانند آبکاری روی سنگ) باعث شده از آرت ویل به عنوان پیشگام صنعت سنگ ایران یاد شود.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]