محصولات آرت ویل – سری لاین

 

این سری از محصولات شامل طیف وسیعی از کاربرد در نمای داخلی و خارجی ساختمان  مانند لابی ، راهرو ، آشپزخانه ، پذیرایی ، نمای بیرونی و … را شامل میشود که در تنوع نامحدودی از طرح های مدرن ، کلاسیک و اسلیمی تولید میشوند و از نظر رنج قیمتی جزو مناسب ترین محصولات آرت ویل  به حساب می آیند .

در این محصولات سنگ های طبیعی ( تراورتن ، مرمریت ، سنداستون و … ) به عمق 2 یا 3میلیمتر درطرح های مختلف ( اسلیمی، مدرن و…) بصورت دوبعدی حکاکی میشوند .

نحوه تولید:

در این نوع محصولات سنگهای صیقلی در طرح های متنوع ( با قابلیت سفارشی نمودن ) در سایز های استاندارد ( یا سایز های سفارشی ) به عمق 2 یا 3 میلیمتر بصورت دوبعدی حکاکی میشوند. این نوع محصولات را میتوان با انواع سنگهای مرمریت ، مرمر و تراورتن و سنداستون تولید نمود.

کاربرد:

این محصولات را میتوان در فضاهای داخلی بر روی کف و دیوار آشپزخانه ،  سالن ، لابی ، ورودی ، اتاق ها ، حمام و سرویس و… و  در فضاهای بیرونی (بسته به جنس سنگ ) بر روی دیوار نمای بیرونی اجرا نمود.

نگهداری:

محصولات سری لاین  “آرت ویل”  را میتوان همچون تمام سنگها با تمام شوینده های خانگی غیر اسیدی شستشو نمود.

طرح های سفارشی:

توانایی ” آرت ویل ” در تولید محصولات متنوع  ، نامحدود است و هر طرحی به سفارش مشتری و با انواع سنگهای مرمریت، مرمر ، تراورتن و لایم استون قابل تولید میباشد.

 

لطفا توجه فرمایید رنگ سنگها در عکس میتواند تا 20% با رنگ واقعی سنگ متفاوت باشد و عکس هیچگاه نمیتواند زیبایی واقعی و براقیت سنگ را به تصویر بکشد پس لطفا حتما از نزدیک از محصولات ما دیدن فرمایید

پروژه های انجام شده

با محصولات سری لاین

محصولات سری لاین را تقریبا میتوان در تمام فضاها استفاده نمود.

این محصولات در مقایسه با سایر محصولات آرت ویل دارای رنج قیمتی مناسب تری بوده در عین حال تنوع طرح بسیار بالایی نیز دارد.