محصولات آرت ویل - سری آرک

پرفروش ترین سری محصولات برای بین کابینت آشپزخانه

سری آرک از سری محصولات آرت ویل از با کیفیت ترین سنگهای ایرانی و خارجی با طرح های زیبا با استفاده از تکنولوژی CNC ، و waterjet تولید میشوند ،مشابه این محصولات قبلا در اروپا و امریکا تولید میشدند ولی این محصولات به ابتکار آرت ویل و برای اولین بار در دنیا ، به جای تولید تکی که باعث مشکلات فراوان در نصب میشد بصورت تایل هایی در ابعاد حدودا 40 سانت تولید میشوند تا هم از لحاظ سرعت و کیفیت نصب بهبود یافته و پویا تر شوند هم قیمت تمام شده پایین تری داشته باشند و هم قابلیت آبکاری بخش های بندکشی با استفاده از سیستم آبکاری آرت ویل را دارا باشند، آرت ویل این سری محصولات را در دو نوع با بندکشی ساده و بندکشی آماده تولید میکند.

در بندکشی ساده، محل بندکشی محصول خالی است و نصاب بعد از نصب در محل میتواندمحصول را در ترکیب رنگهای دلخواه بسته به ترکیب دکوراسیون بند کشی نماید.

در بندکشی آماده، محل بندکشی در خط تولید کارخانه و با سیستم آبکاری آرت ویل در رنگبندی خاص طلایی  بندکشی میشود و بصورت آماده در محل پروژه نصب میشود.

جهت مشاهده تفاوت بندکشی ها، میتوانید عکس های مربوط به طرح نوبل را مشاهده نمایید.

نحوه تولید:

در این نوع محصولات سنگهای طبیعی در طرح های متنوع ( با قابلیت سفارشی نمودن ) در سایز های استاندارد ( یا سایز های سفارشی ) با استفاده از دستگاه های CNC  بسته به طرح بین 1 تا 3 میلیمتر حکاکی میشوند. و سپس کناره سنگ با طرح مورد نظر با دستگاههای CNC و WATERJET برش میخورند . این نوع محصولات را میتوان با انواع سنگهای مرمریت ، مرمر و تراورتن تولید نمود.

کاربرد:

این محصولات را میتوان در فضاهای داخلی بر روی کف و دیوار آشپزخانه ، سالن ، لابی ، ورودی ، اتاق ها ، حمام و سرویس و.. و  در فضاهای بیرونی (بسته به جنس سنگ ) بر روی دیوار نمای بیرونی اجرا نمود.

نگهداری:

محصولات سری آرک “آرت ویل”  را میتوان همچون تمام سنگها با تمام شوینده های خانگی غیر اسیدی شستشو نمود.

طرح های سفارشی:

توانایی ” آرت ویل ” در تولید محصولات متنوع  ، نامحدود است و هر طرحی به سفارش مشتری و با انواع سنگهای مرمریت، مرمر ، تراورتن و لایم استون قابل تولید میباشد.

تمامی محصولات آرت ویل از باکیفیت ترین سنگهای ایرانی و خارجی با بالاترین کیفیت ساب و دقیقترین دستگاه های برش با خطای دهم میلیمتر تولید و با بهترین کیفیت بسته بندی ( در شان محصول و مشتری ) بسته بندی و ارائه میشوند.

 

لطفا توجه فرمایید رنگ سنگها در عکس میتواند تا 20% با رنگ واقعی سنگ متفاوت باشد و عکس هیچگاه نمیتواند زیبایی واقعی و براقیت سنگ را به تصویر بکشد پس لطفا حتما از نزدیک از محصولات ما دیدن فرمایید