اخبار و رویدادها

نما های خاص ساختمان به سبک آرت ویل

[vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”2036″ img_size=”600×600″ woodmart_inline=”no” parallax_scroll=”no”][vc_single_image image=”2037″ img_size=”600×600″ woodmart_inline=”no” parallax_scroll=”no”][/vc_column][vc_column width=”3/4″][woodmart_title align=”right” woodmart_css_id=”60f6b68f837d0″ title=”نسل جدید سنگ های نما به سبک آرت ویل” woodmart_empty_space=”” title_width=”100″][vc_column_text woodmart_inline=”no” text_larger=”no”]

آرت ویل از بدو تاسیس همیشه در زمینه سنگ پیشگام بوده است. حال نیز با معرفی سبک جدیدی از طراحی نما که از نماهای اصیل ایرانی الگو گرفته است سعی کرده تا زیبایی نماهای اصیل ایرانی را با معماری مدرن تلفیق کند و بافت شهری را از نماهای بدون ریشه یا غربی و رومی برهاند و زیبایی نمای ایرانی را به جامعه باز گرداند.

از جمله ویژگی های نما به سبک آرت ویل میتوان به استفاده از حجم های سنگی در طرح های گل و بوته و تلفیق آن با سنگهای صیقلی یا چرمی اشاره کرد.
در این سبک، آثاری از ستون های سنگی و بلا استفاده و حجیم معماری رومی دیده نمیشود. سبک طراحی معمولا مدرن بوده و از خطوط صاف بجای منحنی استفاده میشود. پایه ی طراحی به سبک آرت ویل استفاده از حجم های گل و بوته میباشد.
نما به سبک آرت ویل یک سبک نوپا و جدید است که به دست معماران توانمند و ایده پرداز تکمیل خواهد شد.
شرکت آرت ویل مفتخر است ایده های ناب طراحان و معماران پیشرو را با بالاترین استاندارد تولید و عرضه نماید. و از تمام طراحان گرانقدر دعوت مینماید از تمام نقاط ایران با خیالی آسوده تولید ایده هایشان را به ما بسپارند.

جهت دریافت مشاوره و برآورد هزینه با بخش فروش آرت ویل تماس حاصل فرمایید:

33790428 – 33790666 – 045

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][woodmart_gallery view=”grid”][/vc_column][/vc_row]

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید